Kā telefonam uzlikt aizsargplēvi?

Cilvēki, kuri ir iegādājušies vai plāno iegādāties aizsargplēvi savam viedtālrunim, noderēs padomi, kā pareizi uzlīmēt ekrāna aizsargu. Polikarbonāta plēves uzlīmēšana uz tālruņa ekrāna nav sarežģīts process, bet tas prasa precizitāti. Mēs izskaidrojam, kā to izdarīt ātri un efektīvi un kādu aizsardzību nodrošina šāda veida piederums.

1. Darba zonai ir jābūt tīrai. Notīri no darba virsmas putekļus un nomazgā rokas, lai uz displeja neatstātu taukainas pēdas. Pēc tam sagatavo mikrošķiedras drānu briļļu tīrīšanai.

1. Kā telefonam uzlikt aizsargplēvi?

2. Rūpīgi notīri viedtālruņa ekrānu ar mikrošķiedras drānu. Tas ir ļoti svarīgi, jo pat nelieli netīrumi var izraisīt gaisa burbuļu veidošanos zem plēves. Pēc ekrāna notīrīšanas nepieskarieties tam ar pirkstiem.

2. Kā telefonam uzlikt aizsargplēvi?

3. Sagatavo plēvi, ko vēlies uzlīmēt uz tālruņa ekrāna.

3. Kā telefonam uzlikt aizsargplēvi?

4. Tad noņem pirmo slāni no aizsargplēves. Ja esi iegādājies  universālu polikarbonāta plēvi, pirms tās uzlikšanas tev būs jāpiegriež tā, lai tā atbilstu viedtālruņa ekrāna izmēram. Lai to izdarītu, lejupielādē veidni no ražotāja vietnes, izmantojot plēvei pievienoto kodu, un uzzīmē to.

4. Kā telefonam uzlikt aizsargplēvi?

5. Kad minētā darbība ir pabeigta, plēve ir jāuzklāj uz tālruņa, saskaņojot tās malu līnijas ar ekrāna malu.

5. Kā telefonam uzlikt aizsargplēvi?

6. Šādi saskaņoto plēvi var pielīmēt pie viedtālruņa ekrāna.

6. Kā telefonam uzlikt aizsargplēvi?

7. Pēc tam aizsargs ir vienmērīgi jāpiespiež ar mikrošķiedras drānu pie ekrāna virsmas un jākontrolē līmēšanas process.

7. Kā telefonam uzlikt aizsargplēvi?

8. Ja, neskatoties uz pūlēm, zem plēves ir izveidojušies lieli gaisa burbuļi, plēvi var viegli nolobīt, un tad pielīmēt to labāk, mēģinot “izspiest” gaisu no plēves apakšas.

8. Kā telefonam uzlikt aizsargplēvi?

9. Nākamais solis ir noņemt visus mazos gaisa burbuļus zem aizsarga, tālāk piespiežot plēvi pie ekrāna.

9. Kā telefonam uzlikt aizsargplēvi?

10. Ja aizsargam bija augšējais aizsargslānis, noņem to.

10. Kā telefonam uzlikt aizsargplēvi?

11. Gatavs! ;)

11. Kā telefonam uzlikt aizsargplēvi?

No kā plēve pasargās tavu tālruni?

Kad plēve ir uzlikta, vajadzētu atbildēt uz jautājumu, no kādiem bojājumiem tā pasargās viedtālruni un kādus bojājumus tā nenovērš. Turklāt ir vērts pieminēt, kādas īpašības tai piemīt. Tādā veidā uzzināsi, kā rīkoties ar tālruni. Viena no aizsargplēves priekšrocībām ir tā, ka tā ir plāna un pēc uzklāšanas tā ir gandrīz neredzama. Turklāt tai ir matēta virsma, tāpēc uz tās nav redzamas nekādi taukaini nospiedumi. Labas polikarbonāta plēves ir izturīgas pret nelieliem skrāpējumiem un paslēpj esošus, sīkus skrāpējumus uz ekrāna. Taču tā nemaskē lielākus skrāpējumus un nepasargās ekrānu no saplīšanās pēc tālruņa krišanas. Tāpēc mēs iesakām cilvēkiem, kuri aizsargā viedtālruņus ar plēvi, izvairīties no asu priekšmetu saskares ar ekrāna virsmu (piemēram, brīvi ievietojot tālruni mugursomā vai rokassomā).

Plēves priekšrocība ir arī tā, ka tā aizsargā telefonus ar saliektu paneli. Šāds produkts, piemēram, ir  3MK arc plēve, kas aizsargā visu noapaļotā un izliektā ekrāna virsmu. Aizsargplēvju alternatīva ir rūdīts stikls un plēves-stikla aizsardzība pret nopietnākiem bojājumiem. Ja nezini, kādu aizsardzību izvēlēties savam tālrunim, iesakām izlasīt rakstu Aizsargplēve vai aizsargstikls?kam vajadzētu kliedēt visas šaubas. Pilnīgai viedtālruņa aizsardzībai iesakām arī dizaina maciņu ar oriģināliem rakstiem, kas ne tikai pasargās telefonu no bojājumiem, bet arī piešķirs tam interesantu izskatu.

Telefona vāciņi - pārbaudiet tos
Eduards Brice
Eduards Brice

Jauno tehnoloģiju cienītājs, kurš gadiem aizraujas ar mobilajām ierīcēm. Dedzīgs gadžetu cienītājs un mobilo ierīču piederumu testētājs. Pēdējā laikā bijis elektronisko iekārtu recenzents un redaktors. Brīvajā laikā viņš nodarbojas ar rokdarbiem un spēlē uz konsoles. etuo blogā viņš cenšas risināt problēmas, ar kurām viedtālruņu lietotāji saskaras ikdienā.

Please select one of each of the ratings above.