Ko darīt, ja tālrunis nerāda ienākošos zvanus?

Daži Android tālruņu lietotāji saskaras ar problēmu, kad viedtālruņa ekrāns netiek aktivizēts brīdī, kad tiek saņemts zvans. Tālrunis arī nesignalizē zvanu ar skaņu. Lietotājs var uzzināt par savienojumu tikai pēc viedtālruņa atbloķēšanas, un dažreiz ir pat jāatver zvanītājprogramma. Kā var novērst šo kļūdu savā ierīcē?

Kāds ir iemesls tam, ka tālrunis nerāda ienākošos zvanus?

Problēma par ienākošo zvanu nerādīšanu attiecas uz tālruņi ar Android operētājsitēmu, piemēram, Xiaomi. Šīs problēma cēloņi un veidi, kā to atrisināt, atšķiras atkarībā no ierīces paaudzes. Tās parasti ir saistītas, piemēram, ar nepareiziem atjauninājumiem, lietotņu lejupielādi, kas traucē pareizu lietotnes “Telefons” darbību, vai nejauši viedtālruņa lietotāja veiktu iestatījumu maiņu.

Norādījumi par to, ka atjaunot signālu par ienākošajiem zvaniem nedaudz atšķiras atkarībā no telefona modeļa paaudzes. Lielākās atšķirības vērojamas viedtālruņos ar Google Android operētājsistēmu pirms Pie versijas un tālruņiem ar Android 10. Daži iestatījumi var arī nedaudz atšķirties atkarībā no konkrētā tālruņa modelī izmantotā interfeisa. Tomēr parasti veicamas darbības ir ļoti līdzīgas – atšķiras ti

Ienākošo zvanu iestatījumi – kā iespējot to rādīšanu tālrunī?

1. Ko darīt, ja tālrunis nerāda ienākošos zvanus?

Lai iestatītu ienākošo zvanu rādīšanu, tev ir jāpiešķir lietotnei “Tālrunis” nepieciešamās atļaujas, lai tā ziņotu par ienākošu zvanu. Ja tev ir Android viedtālrunis un tas nerāda ienākošos zvanus, veic tālāk sniegtos norādījumus. Lai to izdarītu:

dodies uz galvenajiem tālruņa iestatījumiem,

atver tālruņa iestatījumus,

sarakstā atrodi lietotni “Tālrunis”,

izvēlies lietotni “Tālrunis” un dodies uz informāciju par lietotni (ekrānā stūrī tā ir atzīmēta, piemēram, ar mazo burtu “i”),

atlasi opciju “Lietotnes paziņojumi”,

maini ienākošo zvanu prioritāti uz steidzamiem, par kuriem signalizē gan skaņa, gan vibrācija, gan paziņojums viedtālruņa ekrānā,

pārliecinies, vai jaunie iestatījumi ir apstiprināti.

Es nevaru atbildēt uz ienākošajiem zvaniem Android Pie un Android 10 tālruņos — ko man darīt?

2. Ko darīt, ja tālrunis nerāda ienākošos zvanus?

Problēmu ar ienākošo zvanu nerādīšanu Android 10 tālrunī var novērst līdzīgi kā šīs operētājsistēmas iepriekšējām versijās. Android 9.0 Pie un Android 10 tālruņu īpašniekiem ir jāveic zemāk sniegtie norādījumi.

tālruņa iestatījumos atrodi lietotni “Tālrunis”,

dodies uz lietotnes informāciju,

atlasi opciju “Paziņojumi”,

sarakstā atlasi “Ienākošie zvani”,

atsevišķā lietotnes cilnē iestati paziņojumu prioritāti uz steidzamu un atlasi savienojuma signalizēšanu ar skaņu un paziņojumu ekrānā.

Mēs ceram, ka šie padomi palīdzēja tev atrisināt problēmu un tagad vari atbildēt uz ienākošajiem zvaniem. Tomēr, ja tālrunis joprojām neparāda ienākošos zvanus, dodies uz sava operatora vai pilnvarotā servisa servisu. Ne visas problēmas ar tālruni var atrisināt pašam, dažkārt tās ir saistīts ar daudz sarežģītākām kļūmēm. Pirms tālruņa nodošanas remontam neaizmirstiet izveidot rezerves kopiju.

Telefona vāciņi pārbaudiet to

Eduards Brice
Eduards Brice

Jauno tehnoloģiju cienītājs, kurš gadiem aizraujas ar mobilajām ierīcēm. Dedzīgs gadžetu cienītājs un mobilo ierīču piederumu testētājs. Pēdējā laikā bijis elektronisko iekārtu recenzents un redaktors. Brīvajā laikā viņš nodarbojas ar rokdarbiem un spēlē uz konsoles. etuo blogā viņš cenšas risināt problēmas, ar kurām viedtālruņu lietotāji saskaras ikdienā.

Please select one of each of the ratings above.